0
0
5
17.11.2023
Cleveland Cavaliers завершили тур перемогою над Portland Trail Blazers з рахунком 109-95.
195

Донован Мітчелл набрав 34 очки, а Cleveland Cavaliers здобули перемогу над Portland Trail Blazers з рахунком 109:95 в середу ввечері. Це вже п’ята поразка, якої зазнали Trail Blazers.

Еван Моблі закинув 21 очко та зробив 12 підбирань, і Cavaliers завершили свою дев’ятиденну поїздку з рекордом 2-2.

«Мені здається, що сьогодні ми точно зробили крок вперед, ми грали досить стабільно протягом усієї гри», — сказав Моблі. «Нам просто потрібно продовжувати у тому ж дусі і не збавляти темп у наступних іграх».

У Portland найрезультативнішим гравцем став Джерамі Грант, закинувши 17 очок, а Дуоп Реат, центровий з двостороннім контрактом, вийшовши з лави запасних набрав 16 очок.

Клівленд лідирував з рахунком 83-75 на початку четвертої чверті та збільшив перевагу до 99-81 після триочкового кидка Мітчелла. Cavaliers відірвалися на 18 очок у цьому періоді.

Обидві команди мали проблеми із травмами. Cavaliers були без захисника Даріуса Гарланда, який потягнув шию в другому таймі в понеділок. Це була гра проти Сакраменто, на жаль, Клівленд програв з рахунком 132-120.

Крім того, Клівленд вже втратив резервного розігруючого Тай Джерома, який пропустив дев’ять ігор через розтягнення зв’язок, і Айзека Окоро, якого турбує травма коліна.

За словами тренера Дж. Б. Бікерстаффа, травми сприяють нестабільності у команді Клівленда на початку сезону.

«Ще рано робити якісь прогнози», – каже тренер. – «Я думаю, що це одна з тих речей, яка показує нам реалії баскетболу. Ми витратили багато часу під час тренувального табору та на початку сезону через відсутність ключових гравців. Попри це нам потрібно працювати над відновленням цих гравців, а також шукати їм заміну, змінюючи динаміку речей. Для цього потрібен час, щоб все правильно зробити».

Blazers (3-8) минулих вихідних оголосили, що новачок, який грає на позиції захисника Скут Хендерсон, пропустить ще три тижні після того, як МРТ виявила пошкодження кістки в додаток до розтягнутої правої щиколотки.

Портленд вже був без захисника Анферні Саймонса, який мав розірвану зв’язку великого пальця, Малкольма Брогдона з хворим підколінним сухожиллям і Роберта Вільямса III, який вибув на сезон через травму коліна.

Клівленд лідирував на 14 очок у першій чверті, але Портленд скоротив відставання та вийшов вперед з рахунком 34-32 після лей-апу Гранта.

Ця перевага тривала недовго. Після триочкового Донована Мітчелла Cavaliers відірвались вперед з рахунком 46-38, а потім завершили половину з рахунком 55-47.

У третій чверті Клівленд збільшив перевагу до 67-53 завдяки триочковому Джорджеса Ньянга.

«Команда зробила усе можливе в кінці турне, яке було доволі важким. Думаю, що ми гідно себе показали. Завтра ми повернемось додому і побачимося з рідними», — сказав Бікерстафф.

Це була перша гра Портленда вдома після трьох виїздів.