0
0
5
20.12.2023
Донован Мітчелл набрав 37 очок, Кавальєрс обіграли Рокетс 135:130, здобувши 11-ту поспіль перемогу в овертаймі
214

КЛІВЛЕНД – Донован Мітчелл набрав 37 очок, Сем Меррілл набрав рекордні в кар’єрі 19 очок з лави запасних, а Cleveland Cavaliers здобули 11-ту поспіль перемогу в овертаймі, обігравши Houston rockets з рахунком 135-130 у понеділок ввечері.

Меррілл набрав п’ять очок, а Макс Струсь закинув чотири в додатковому періоді, коли Клівленд переміг Х’юстон з рахунком 13:8, що стало другою найдовшою серією перемог в овертаймі в історії НБА. Рекордсменом є Новий Орлеан, який здобув 13 перемог поспіль у 2006-2008 роках.

«Те, що робить Сем, показує ким він є», – сказав Мітчелл. «Я граю з ним у пікап-ігри ще з тих пір, як він навчався в Університеті штату Юта, а я грав у Джаз. Коли важка праця поєднується з можливостями, це дуже приємно бачити».

Центровий Рокетс Альперін Сенгун реалізував один штрафний кидок за 36,8 секунд до кінця гри, щоб зрівняти рахунок. Керіс Леверт не реалізувала триочковий кидок на наступній атаці Кавальєрс, а кидок Сенгуна під час сирени пролетів повз кільце.

Фред ВанВліт відзначився рекордними в сезоні 27 очками та 17 передачами, а також вісьмома підбираннями, а Сенгун – 24 очками, вісьмома підбираннями та шістьма передачами. На виїзді Рокетс здобули 2-10 перемог, вдома – 11-1.

«Ми чудово граємо в нападі, що ви, напевно, помітити, але не так добре в захисті», – сказав Сенгун. «Те, що у мене сьогодні були проблеми з фолами, не допомогло, але в захисті ми граємо не так добре, як зазвичай».

Кавальєрс виграли обидві свої гри після того, як оголосили, що стартуючий форвард Еван Моблі та колишній розігруючий Даріус Гарланд, ймовірно, будуть відсутні до лютого.

На понеділок Моблі запланована артроскопічна операція на лівому коліні, а Гарленду зроблять операцію з відновлення зламаної щелепи, яку він отримав під час зіткнення з гравцем Бостона Крістапсом Порзінгісом минулого тижня.

Струсь набрав 17 очок, а Леверт – 12 очок, сім підбирань і п’ять передач. Меррілл реалізував 5 з 10 триочкових кидків за 24 хвилини, що стали рекордними в його кар’єрі для Кавальєрс, які виграли 4 матчі з рахунком 2:0 на своєму полі.

«Я вдячний тренеру (Джей Бі Бі Бікерстафу) за його віру в мене», – сказав Меррілл. «Це досить крута статистика щодо нашого рекорду в овертаймі. Я цього не знав».

У своєму першому сезоні в Х’юстоні ВанВліт у середньому робить 8,8 передач і грає 38,3 хвилини, що є найкращим показником в НБА за всю його кар’єру. У першій половині він набрав вісім очок і віддав 10 передач, в якій відбулося 13 змін лідерства і вісім рівних кидків.

Діллон Брукс набрав 16 очок у своїй першій грі в Клівленді з 2 лютого, коли форвард Гріззліс був вилучений за те, що вдарив Мітчелла в пах на базовій лінії. Обидва гравці були вилучені, а Брукс також отримав дискваліфікацію на одну гру.

У третій половині було зафіксовано 22 фоли і виконано 27 штрафних кидків, коли Клівленд набрав рекордні в сезоні 42 очки і повів у рахунку 99-98.