0
0
0
08.12.2023
Донован Мітчелл набирає 35 очок і виводить Клівленд вперед з рахунком 121-111 у грі проти Орландо
235

Донован Мітчелл закинув 35 очок, Даріус Гарланд додав ще 26, і Cleveland Cavaliers розпочали складний відрізок з перемоги 121-111 у середу ввечері над Orlando Magic, які отримали рекордні в кар’єрі 42 очки від Паоло Банчеро.

Це був один з найкращих виступів Cavaliers за останній час, які поки що були не дуже стабільними у 2023 році і посідали лише 4-8 місця в таблиці. Їх освистали під час останньої домашньої поразки.

Клівленду потрібен був надійний поштовх перед важким графіком – у п’ятницю в Маямі та двома іграми в Бостоні наступного тижня.

Банчеро, який був першим номером на драфті 2020 року, реалізував 16 з 26 кидків в грі за Орландо, який програв лише вдруге за 11 матчів.

Magic, які відставали на 23 очки в першій половині, реалізували лише 2 з 23 триочкових кидків.

Орландо, одна з молодих команд НБА, що має великий потенціал, у третій чверті відірвалася на п’ять очок завдяки триочковому Банчеро – першому влученню Magic після 12 кидків.

Мітчелл відповів триочковим, асистував на одному з них Жорж Ніанг. Потім Мітчелл закинув два штрафних кидки, згодом Cavaliers повели в рахунку 99-86 після третьої чверті.

У четвертій половині Magic відставали на 18 очок, але продовжували боротися і зробили ривок, щоб наблизитися до рахунку 106-98.

Візит Magic до Клівленда був одним з двох додаткових матчів, для команд, які не пройшли далі групового етапу внутрішньосезонного турніру НБА.

Мітчелл був агресивним з самого початку. Він закинув три триочкові кидки і реалізував свої перші шість кидків.

Захисник Орландо Джейлен Сагс вибув у другій чверті з травмою правого гомілковостопного суглобу. Сагс, який накульгував у першій чверті, незграбно впав під час гри в захисті. Він пролежав на підлозі кілька хвилин, перш ніж йому надали допомогу і віднесли прямо до роздягальні Орландо.

Кавальєрс знову залишилися без резервного захисника Керіса Леверта. Він пропустив другу гру поспіль через травму лівого коліна. Тренер Джей Бі Бікерстафф сказав, що Леверт, який в середньому набирає 14,9 очка, наступного раху поїде з Кавальєрс на виїзд.