0
0
5
10.12.2023
Донован Мітчелл закидає 27 очок, Cavaliers використовують шанс і перемагають Heats з рахунком 111-99
233

Донован Мітчелл набрав 27 очок і зробив 13 підбирань, Даріус Гарланд, попри важкий початок гри та фоли, набрав 18 очок, а Cleveland Cavaliers у п’ятницю ввечері розгромили Miami Heat з рахунком 111-99.

Жорж Ніанг набрав 13 очок, а Макс Струсь додав 11 очок у першій виїзній грі проти своєї колишньої команди. Cavaliers мають 7 до 3 перемоги на виїзді в цьому сезоні – це найкращий показник в НБА.

Кайл Лоурі набрав 17 очок у складі Heat, які програли п’ять з останніх семи матчів. Джиммі Батлер набрав 16 очок, Калеб Мартін – 15, колишній форвард Cavaliers Кевін Лав – 14 очок і 12 підбирань, а Хайме Хакес-джуніор – 12 очок.

Cleveland Cavaliers переграли Miami Heat з рахунком 51-37 – і втримали лідерство 2-1 після серії з 15 очок.

На початку гри Маямі закинули 15 очок поспіль, що дозволило їм вирватися вперед на 16 очок, а Кавальєрс провели два відрізки по 15:0 пізніше впродовж гри. Перший з них знищив перевагу Маямі, а другий вивів Клівленд вперед аж до кінця гри.

Мітчелл закинув останній м’яч у першій половині. На перерву Кавальєрс пішли із рахунком 53-52 в свою користь. Після чого Кавс набрали перші 13 очок у третій чверті – з них Мітчелл закинув 11.

У цьому сезоні команда Маямі програла чотири матчі після того, як вела у рахунку щонайменше 16 очок. Це був найбільший відрив по очках, який Клівленд успішно подолав у цьому сезоні.

Хітс знову залишились без Бама Адебайо (травма стегна), Хейвуда Хайсміта (травма спини) і Тайлера Херро ( пошкоджений гомілкостоп). Адебайо пропустив п’ять з останніх восьми ігор Маямі, Херро пропустив 14 ігор поспіль через пошкодження зв’язок, а Хайвуд практично пропустив три гри поспіль; він пропустив дві останні гри Маямі і останні 45 хвилин матчу у понеділок.

Клівленд грав без Евана Моблі, який вибув через біль у лівому коліні. Це була перша гра Моблі в цьому сезоні і лише четверта, яку він пропустив в останніх 111 іграх Клівленда, включаючи плей-офф.

Гарланд зробив три фоли в перші 5 хвилин гри, а коли він пішов на лавку запасних, Хіт почали відриватися вперед. Перша серія 15:0 вивела Маямі вперед з рахунком 23:12. Маямі Хіт набрали 11 очок за 78 секунд.

Перший ривок Клівленда 15:0 відбувся одразу після цього відрізку, а кидок Мітчелла на останніх секундах першої половини вивів Кавс на перше місце і залишив їх там назавжди. У четвертій половині Маямі максимум скорочували відрив на дев’ять очок, але не більше.