5
21.03.2024

“Хіт” перемагають “Кавальєрс” з рахунком 107-104

243

Террі Розьє набрав дев’ять очок, включаючи вирішальний 3-очковий кидок за 14,5 секунд до кінця гри, що дозволило “Маямі Хіт” здобути перемогу над “Клівленд Кавальєрс” з рахунком 107-104 в середу ввечері.

Розьє реалізував 4-очковий кидок, а потім закинув м’яч з відстані 26-футів, вивівши “Маямі” вперед. Після того, як Жорж Ніанг зробив влучний кидок, Розьє закинув два штрафних кидки за 2,8 секунди до кінця гри.

Даріус Гарланд мав шанс перевести гру в овертайм, але його невдалий триочковий кидок привів до того, що “Клівленд” програв третю домашню гру поспіль.

Джиммі Батлер набрав 30 очок, а уродженець Янгстауна, штат Огайо, Розьє – 24, цим самим він допоміг “Маямі” наблизитися до “Філадельфії”. Нікола Йовіч додав 14 очок.

“Террі влаштував справжнє шоу, на яке прийшла половина арени”, – сказав Батлер. “Баскетбол має приносити задоволення, і те, що він робив на майданчику, було чимось особливим”.

Джарретт Аллен набрав 25 очок і зробив 20 підбирань у складі “Кавальєрс”, які залишилися на третьому місці у Східній конференції. Гарланд набрав 20 очок, Керіс Леверт додав 16 очок і зробив 12 передач, а Ніанг набрав 10 з 18 очок у четвертій чверті.

Клівленд грав без трьох стартових гравців: розігруючого захисника Донована Мітчелла (перелом носа), форварда Евана Моблі (розтягнення лівого гомілкостопа) та форварда Макса Струса (розтягнення коліна). Статус Мітчелла буде оновлений наступного тижня.

“Скоро хлопці одужають, але я не можу дати вам ніякого прогнозованого графіка”, – сказав тренер “Кавальєрс” Джей Бі Бікерстафф.

Центровий Бам Адебайо (забій попереку) і розігруючий Дункан Робінсон (травма спини) були відсутні. Обидва вийшли на майданчик у понеділок в матчі з “Філадельфією”, який закінчився з рахунком 98-91.

“Тренер сказав мені, що настав час зробити перерву в грі”, – сказав Адебайо. “Це було щось схоже на технічне обслуговування”.

Розьє влучив лише 27,9% триочкових кидків у своїх перших 21 іграх у складі “Хіт”, але в матчі проти “Огайо” він влучив 5 з 6 кидків.

“Мої товариші по команді та тренери постійно нагадували мені, хто я є”, – сказав Розьє. “Вони казали мені просто продовжувати кидати. Впевненість у тому, що хлопці вірять у мене, зіграла свою роль”.

У другій чверті “Хіт” вирвалися вперед з рахунком 54-43, чому сприяли три технічні фоли “Клівленда” за чотири з половиною хвилини, а на перерву пішли за рахунку 61-57. Батлер набрав 20 очок у складі “Маямі”, а Аллен став лідером “Кавальєрс”, набравши 14 очок і зробивши 10 підбирань.