5
09.02.2024

“Кавальєрс” обіграли “Візардс” 114-106, здобувши сьому перемогу поспіль

220

КЛІВЛЕНД – Донован Мітчелл набрав 40 очок, у тому числі 14 у четвертій чверті, і “Клівленд Кавальєрс”, подолавши нерівну гру, здобули 15-ту перемогу в 16 матчах, здобувши перемогу над “Вашингтон Візардс” з рахунком 114-106 у середу ввечері.

Еван Моблі додав 22 очки, реалізувавши 9 з 10 кидків, і допоміг “Кавальєрс” продовжити свою поточну найкращу серію перемог в НБА, а також випередити “Мілуокі” і “Нью-Йорк” на одну гру, посівши друге місце у Східній конференції.

“Я не перестаю повторювати, що сьогодні 7 лютого”, – сказав Мітчелл. “Це чудово, ми у відмінній позиції. Але в кінці кінців, ми намагаємося грати краще, щоб піднятися на вищу позицію. Команда прагне більшого”.

Мітчелл і Моблі також зробили по вісім підбирань, оскільки “Клівленд” вистояв у грі з дев’ятьма нічиїми і 17-ма змінами лідерства проти “Візардс”, які посідають передостаннє місце на Сході.

“Кавс” програли битву за підбирання з рахунком 47-46 “Вашингтону”, найгіршій команді ліги, але влучили лише 45% кидків з гри (42 з 94). А Джордан Пул, другий за результативністю бомбардир “Візардс”, не влучив з п’яти кидків жодного.

“Я думаю, що ми просто робимо все можливе, щоб ускладнити йому життя”, – сказав тренер “Клівленда” Джей Бі Бікерстафф. “Ми кидаємо проти нього різні склади, різні комбінації. Наші хлопці роблять чудову роботу в захисті”.

Жодна з команд не відставала більше, ніж на сім очок, доки Даріус Гарланд не випраив ситуацію, зробивши рахунок 108-99 за 56 секунд до кінця гри.

Кайл Кузьма набрав 28 очок у складі “Вашингтона”, який завершив чотириматчеву домашню серію без перемог після того, як виграв дві з перших трьох ігор під керівництвом тимчасового тренера Брайана Кіфа.

Корі Кісперт додав 23 очки, а Деніел Гаффорд заробив 14 очок та 13 підбирань у складі “Візардс”, які реалізували 16 з 40 триочкових кидків, щоб утримати рівновагу в поєдинку.

“Я думаю, що результат більше залежав від нас”, – сказав Моблі про те, що “Візардс” грали з “Клівлендом” приблизно на рівних протягом трьох чвертей. “Ми просто допустили багато психологічних промахів, почали гру досить повільно, не закидали кидки, які зазвичай закидаємо”.

Перша і друга чверті закінчилися рівно, а наприкінці третьої “Клівленд” вів вже з рахунком 80-79 після влучного кидка Мітчелла з середньої дистанції.

Потім він набрав п’ять очок під час ривка 9:0 у четвертій чверті, що дозволило “Кавальєрс” зайняти першість назавжди. А п’ятий і останній триочковий кидок Мітчелла – зробив рахунок 104-97 за 2:19 до кінця гри.

Він закинув ще два м’ячі, щоб завершити свій 18-й матч в яких він набирає по 40-очків у 108 іграх за “Клівленд”.

“Ми не дуже добре почали і це точно не найкраща гра”, – сказав Мітчелл. “Але для нас це знання та досвід, який ми використаємо в майбутньому і виправимо помилки”.