5
16.02.2024

“Кавальєрс” перемагають “Буллз” з рахунком 108-105

186

КЛІВЛЕНД – Донован Мітчелл набрав 30 очок, включаючи вирішальний штрафний кидок за 44 секунди до кінця гри, і “Клівленд Кавальєрс” подолали 17-очкове відставання, перемігши “Чикаго Буллз” 108-105 у середу ввечері.

Кобі Уайт мав шанс перевести матч в овертайм, але не влучив у кільце. Влучний штрафний кидок Мітчелла вивів “Кавальєрс” вперед 104-103, а його два влучних кидки за 4,7 секунди до кінця зустрічі збільшили рахунок до 108-105.

Айзек Окоро набрав 16 очок, а Джарретт Аллен – 13 очок і зробив 10 підбирань у складі “Клівленда”, який виграв 18 з 20 останніх матчів і має найкращу в НБА серію 23-5 з 16 грудня. “Кавальєрс”, які посідають друге у Східній конференції, з початку січня виграли вдома 10-1.

“Ця команда просто бореться, вона ніколи не здається, і це те, що нам було потрібно сьогодні”, – сказав Окоро, який закинув чотири триочкові кидки, що є найкращим показником у його кар’єрі. “Коли ми програвали, ми продовжували боротися і були більш фізичними, агресивними, грали швидше в нападі”.

Вайт набрав 23 з 32 очок у другій половині гри, ДеМар ДеРозан – 24 очка і зробив шість передач, Андре Драммонд – 10 очок і 15 підбирань.

Всі сім змін лідерства і дев’ять нічиїх відбулися за останні 10 хвилин, починаючи з того, що “Клівленд” вирвався вперед 79-78 після триочкового кидка Жоржа Ніанга. Уайт також реалізував два штрафних кидки і закинув м’яч за межі штрафного майданчика за останні 17 секунд.

“Ці моменти визначають гру, тому я повинен взяти себе в руки і бути кращим наступного разу”, – сказав Вайт. “Ніщо не може підготувати вас, окрім як пройти через себе. Я дуже засмучений, що не влучив останнім кидком”.

Чикаго забив перші вісім очок у грі, зрештою вирвавшись вперед 46-29 у другій чверті завдяки 11 очкам ДеРозана. У першій половині матчу “Кавальєрс” реалізували 23,8% триочкових кидків, але після перерви влучили лише 7 із 16 разів.

Шість гравців “Клівленда” набрали двозначні очки: Еван Моблі – 14, Даріус Гарланд – 12 і Ніанг – 11 до вилучення.

“Хлопці вірять у те, що вони роблять, тому ніхто не здавався, навіть тоді, коли м’яч не потрапляв у кошик”, – сказав тренер “Клівленда” Джей Бі Бікерстафф. “Завдяки цьому, ми набрали 37 очок у четвертій чверті і виграли гру”.

Форвард “Буллз” Патрік Вільямс пропустив дев’яту гру поспіль через біль у середній частини стопи. Тренер Біллі Донован сказав, що Вільямс більше не відчуває дискомфорту при ходьбі і може повернутися до гри до кінця місяця.

“Останні два місяці були божевільними через травми, але ми пройшли через це”, – сказав ДеРозан. “Коли ми повернемося, ми повинні вкласти все і навіть більше в останні 27 ігор”.

Форварди “Кавальєрс” Сем Меррілл і Дін Вейд не грали через хворобу, яка також торкнулася Гарленда.