5
21.04.2024

“Кавальєрс” розпочинають серію плей-офф з перемоги над “Меджік”

173

Донован Мітчелл набрав 30 очок, Джаррет Аллен зробив 18 підбирань, а “Клівленд Кавальєрс” обіграли “Орландо Меджік” з рахунком 97-83 у першій грі серії плей-офф Східної конференції в суботу.

Еван Моблі додав 16 очок до скарбнички “Клівленда”, який зазнав поразки від “Нью-Йорк Нікс” лише у п’яти матчах постсезону 2023 року.

Цей досвід залишив шрам на тілі “Кавс”, які вийшли в плей-офф більш впевненими, сильнішими і відносно здоровими після регулярного сезону, сповненого травм.

Мітчелл був вимушений пропустити два місяці через забій лівої колінної кістки, але захисник All-Star рухався добре і був набагато більше схожий на себе, будучи єдиною життєздатною атакуючою загрозою Клівленда протягом двох чвертей.

Паоло Банчеро з “Орландо” набрав 24 очки у своєму дебютному матчі плей-офф, але втрачав м’яч аж дев’ять разів. Меджік влучили лише 33% з гри – частково через невлучні кидки, частково через захист Клівленда.

Гра 2 відбудеться в понеділок на переповненому стадіоні Rocket Mortgage FieldHouse, де минулої весни вболівальники не мали особливого приводу для радості.

Як і “Кавс” рік тому, “Меджік” не мають досвіду плей-офф, і це було помітно.

Напад Орландо був неорганізованим, а Банчеро занадто часто намагався форсувати події. Він влучив 9 з 17 кидків з гри за 41 хвилину.

“Кавс” весь сезон чекали на шанс спокутувати провину після вильоту в першому раунді минулого сезону.

І хоча “Кавс” контролювали ситуацію протягом більшої частини гри, вони влучили лише сім кидків за 18 хвилин ведучи в рахунку 60-56, коли Банчеро реалізував триочковий кидок за 4:24 до кінця третьої чверті.

Мітчелл вирівняв становище, влучивши два м’ячі поспіль, і Клівленд завершив третю чверть ривком 13:2, який вивів “Кавс” на четверту чверть з відривом у 15 очок.

У четвертій половині “Меджік” двічі скорочували 20-очкове відставання до дев’яти, але “Кавс” відповідали, і триочковий Мітчелла за 4:44 до кінця поклав край будь-яким сподіванням на камбек Орландо.

У другій чверті між командами розгорілися пристрасті, що призвело до штовханини, показувань пальцями та двох технічних фолів.

Моріц Вагнер з “Орландо” штовхнув Моблі, коли той падав за межами штрафного майданчика, його оплески роздратували Айзека Окоро з “Клівленда”, який штовхнув Вагнера і заробив технічний фол.

Через кілька хвилин захисник “Меджік” Маркел Фульц зробив грубий фол проти Жоржа Ніанга, який рухався до кільця.

“Кавс” були сповнені рішучості завдати першого удару, і вони зробили це з дальньої дистанції.

Клівленд закинув свої перші п’ять триочкових кидків, включаючи відчайдушний кидок Мітчелла, який допоміг “Кавс” вийти вперед на 12 очок.

Два тренера

“Меджік” і “Кавс” є дзеркальним відображенням один одного, так само як і їхні тренери.

Джеймал Мослі та Джей Бі Бі Бікерстафф з Орландо – близькі друзі, вони часто спілкуються і навіть відпочивали разом зі своїми сім’ями під час перерви між матчами всіх зірок.

Поки вони відпочивали на пляжі в Теркс і Кайкос, Бікерстафф пожартував перед першою грою, що він робив нотатки про “Меджік”.

“Я робив те саме”, – відповів Мослі. “Так що все в порядку”.