0
0
5
27.04.2024

Кавальєрс зазнали найбільшої поразки в плей-офф в історії, програвши з рахунком 121-83

212

Паоло Банчеро набрав 31 очко та 14 підбирань, Джейлен Сагс додав 24 очки, а “Орландо Меджік” завдали “Клівленду” найгіршої поразки в історії франшизи, вигравши 121-83 у ніч на четвер і скоротивши відставання “Кавальєрс” до 2-1 у серії першого раунду Східної конференції.

Франц Вагнер відзначився 16 очками та вісьмома передачами у складі “Меджік”, які у четвертій чверті вели з різницею у 43 очка на шляху до третьої за величиною перемоги у плей-офф. Це їхня перша перемога в плей-офф з 2019 року і перша на домашньому паркеті з 26 квітня 2011 року.

Вони можуть зрівняти рахунок у серії перемогою в неділю вдома.

Джарретт Аллен набрав 15 очок і зробив вісім підбирань у складі “Кавальєрс”, які реалізували 39% кидків з гри і 23,5% з триочкової зони. Керіс Леверт додав 15 очок, а Донован Мітчелл відзначився 13 очками і сімома передачами.

Попередньою найгіршою поразкою “Кавс” була 36-очкова поразка від “Вашингтона” 24 квітня 2008 року.

У перших двох матчах у Клівленді “Орландо” жодного разу не виходив уперед, але в цій грі розгромив суперника в третій чверті. Мітчелл, Аллен, а також стартові гравці “Клівленда” Еван Моблі та Макс Струс були вилучені з гри за 3:16 до кінця періоду, і “Кавальєрс” програвали 92-58.

Пропустивши 10 з перших 11 кидків і відстаючи на сім очок, “Меджік” реалізували 34 з наступних 52 кидків і закінчили гру з 51,1% влучань (47 з 92).

Триочковий кидок Банчеро за 5:27 до кінця першої чверті дав їм першу перевагу в серії, і вони завершили період ривком 13:0. Триочковий Коула Ентоні, який закинув під сирену першої чверті, став його першим кидком у серії, зробивши рахунок 31-21.

Банчеро закинув двічі, а Саггс і Джонатан Айзек влучили триочкові в ривку 10:0 наприкінці першої половини, яка вивела Орландо вперед 55:34.

У третій чверті Банчеро і Саггс взяли на себе ініціативу, набравши 21 з перших 27 очок, а “Меджік” збільшили свою перевагу до 88-56. Їхні єдині перемоги в плей-офф, які перевершили цю, були з різницею в 47 очок над Бостоном у 1995 році та Атлантою з різницею в 43 очка у 2010 році.

Мітчелл, домінуючий бомбардир у перших двох матчах серії, влучив лише один кидок з гри. Це був його єдиний триочковий кидок у грі.

«Меджік» зробили одну зміну в складі після того, як програли перші дві гри з різницею 14 і 10 очок і реалізували лише 34,3% кидків. Венделл Картер-молодший повернувся до стартового складу на позиції центрового після того, як був замінений Айзеком у 1 та 2 іграх та фіналі регулярного чемпіонату.