24.04.2024

“Кавальєрс” здобули другу перемогу над “Меджік” з рахунком 96:86

165

КЛІВЛЕНД – Протягом двох ігор «Кавальєрс» були міцними хлопцями у плей-офф. Цього року вони задираки.

Донован Мітчелл набрав 23 очки, Джаррет Аллен зробив 20 підбирань, а “Клівленд” у понеділок ввечері переграв «Орландо Меджік» з рахунком 96-86 у своєму другому матчі поспіль і вийшов вперед з рахунком 2-0 у серії першого раунду Східної конференції.

Це був вражаючий початок для “Кавс”, які провели регулярний сезон в очікуванні шансу реабілітуватися після минулорічного вильоту в першому раунді проти “Нью-Йорк Нікс”, які покарали “Клівленд” у п’яти матчах.

“Кавс” називали м’якотілими, особливо Аллена, якого критикували за те, що він сказав, що “світло було занадто яскравим”. Наразі вони перевернули сценарій.

“Це дуже приємно”, – сказав Аллен. “Це показує, що ми виросли не тільки як команда, але і як особистості. Ми не здаємося під тиском. У нас є свої моменти, але в цілому я відчуваю, що ми зробили величезний крок”.

Мітчелл задав тон, і “Кавс” лідирували від початку до кінця, так само, як і в першій грі.

Еван Моблі додав 17 очок, а Аллен набрав 16 – з дев’ятьма підбираннями в нападі – для Клівленда. Він став третім гравцем в історії команди, який зробив 20 підбирань у грі плей-офф, приєднавшись до Кевіна Лава (21) і Бреда Догерті (20).

“Для мене це багато означає”, – сказав Аллен. “Це прекрасна компанія”.

Паоло Банчеро набрав 21 очко, а Франц Вагнер – 18 у складі “Меджік”, які з 13 спроб виграли лише одну серію плей-офф після поразки у першому матчі. Тепер вони опинилися в ще глибшій ямі.

Як і в першій грі, “Меджік” не змогли знайти свою снайперську влучність. Вони влучили 36% з гри, в тому числі 9 з 35 триочкових кидків.

“Ми повинні влучати, це мета гри”, – сказав Банчеро, який влучив 9 з 20. “Це розчаровує всіх, коли ти продовжуєш кидати, а м’яч не потрапляє в ціль”.

Третя гра серії до семи перемог відбудеться в четвер в Орландо, і Аллен очікує ще однієї важкої битви.

“Це була серія, орієнтована на захист і ми продовжимо в тому ж дусі” – коментує Аллен, зріст якого 6 футів 11 дюймів.

Захисник “Меджік” Джейлен Саггс отримав розтягнення лівого коліна в першій чверті. Він впав на підлогу після контакту з Мітчеллом і одразу ж схопився за ногу від болю. Після того, як йому допомогли піднятися, емоційний Саггс не міг опиратися на ногу, поки його вели до роздягальні.

Однак колишня зірка шкільного футболу повернувся після перерви з бинтом на нозі. Він завершив гру з дев’ятьма очками і спровокував пожвавлення в четвертій чверті, коли “Меджік” закинули 13 очок поспіль, щоб наблизитися до рахунку 87-78.

Мітчелл, щоправда, повернувся на майданчик і закинув два швидкі кидки, щоб відновити порядок у грі “Кавс”.

“Ми зробили кілька хороших речей”, – сказав Мітчелл. “Я не злюся на те, як ми грали, але ми можемо бути кращими”.

Здавалося, що травма Саггса вразила його товаришів по команді. Коли він вийшов, “Меджік” програвали лише 14:13, але “Кавс” завершили першу чверть ривком 19:5 і вирвалися вперед на 12 очок.

“Йому було дуже боляче, тому ми оцінимо його стан здоров’я, коли повернемося додому” – сказав тренер “Меджік” Джамал Мослі.

Після гри Саггс не відчував болю і був упевнений, що зможе вийти на майданчик у 3-й грі.

“Я в порядку”, – сказав він. “Я зміг закінчити. Буде круто повернутися додому і пройти курс лікування протягом декількох днів. Ми граємо в четвер о 19:00, і я буду готовий”.

Влучний кидок Гарленда за 9:09 до кінця матчу дав “Кавс” 22-очкову перевагу, що дозволило їхнім фанатам, які махали рушниками, випустити пару і відсвяткувати другу перемогу “Клівленда” в сезоні, вперше з 2018 року.

Аллен знає, що здобути третю перемогу буде непросто.

“Ми знаємо, що коли ми приїдемо до них, вони будуть зовсім іншою командою”, – сказав він. “За ними буде рідна публіка. Вони не хочуть, щоб гра закінчилася з рахунком 3:0. Вони просто намагатимуться атакувати нас, як ми атакували їх”.