5
07.05.2024

“Кавс” продемонстрували диво, обіграли “Орландо” і вийшли у плей-офф НБА 2024 року

178

КЛІВЛЕНД – У ситуації, коли потрібно було перемагати вдома у 7-й грі проти “Орландо Меджік”, “Клівленд Кавальєрс” віднайшли свою власну магію і вирвали перемогу, здолавши противника з рахунком 106-94 і вийшовши до другого раунду плей-офф НБА 2024 року.

Клівленд розпочав гру трохи неспокійно. У першій половині “Кавс” намагалися знайти потрібний темп і програвали 0-9, поки Сем Меррілл не влучив дальній кидок у середині другої чверті. Тим часом, Орландо знайшов підхід з глибини і скористався цим, щоб в один момент в першій половині вирватися вперед на 18 очок.

У першій половині “Кавс” багато втрачали, а “Меджік” користувалися помилками “Клівленда” на кожному кроці, заробивши 19 очок в першій чверті.

Наприкінці другої чверті “Кавс” почали знаходити свій ритм, і завдяки потужній грі у нападі та посиленим захисним діям “Клівленд” скоротив відставання від “Меджік” до 10 очок.

Потім настала перерва.

Недбала і застійна перша половина для “Кавс” була переломною. У третій чверті були внесені корективи, і “Кавс” вийшли на майданчик з новим обличчям. Утримуючи перевагу в 15 очок, “Кавс” закинули 32. Арена Rocket Mortgage FieldHouse загорілася емоціями.

З зарядженим натовпом, “Кавс” пішли повним ходом вперед. “Клівленд” продовжував тиснути і вирвав перемогу.

Не дивно, що Донован Мітчелл став лідером “Кавс”, набравши 39 очок, зробивши дев’ять підбирань та п’ять передач. Даріус Гарланд набрав 12 очок, реалізувавши кілька влучних кидків наприкінці гри. Вийшовши з лави запасних Керіс Леверт набрав 15 очок, довівши, що може вирішити долю матчу, коли це було необхідно.

Трохи менше ніж за дві хвилини до кінця гри вболівальники “Кавс” почали скандувати ” We want Boston!” (“Ми хочемо Бостон!”).

Ці фанати зможуть здійснити своє бажання, коли “Кавс” вирушать до Бостона на другий раунд плей-офф, перший матч якого розпочнеться у вівторок о 19:00.