5
18.05.2024

Сезон “Кавальєрс” завершився поразкою в Бостоні з рахунком 113:98

152

Джейсон Тейтум набрав 25 очок і зробив 10 підбирань, а “Бостон Селтікс” у середу ввечері перемогли “Клівленд Кавальєрс” з рахунком 113-98 і втретє поспіль вийшли до фіналу Східної конференції.

Ел Хорфорд додав 22 очки, зробив 15 підбирань та закинув 6 з 19 триочкових кидків “Бостона”, здобувши третю поспіль перемогу в серії з рахунком 4-1. Тепер “Селтікс” чекатимуть на переможця матчу між “Нью-Йорк Нікс” та “Індіаною Пейсерс”. У цій серії Нью-Йорк лідирує з рахунком 3-2.

“Кавальєрс” грали в надзвичайно обмеженому складі без зіркового гравця Донована Мітчелла, центрового Джаррета Аллена та ключового резервіста Керіса Леверта.

“Клівленд” не відставав протягом перших трьох чвертей і на початку четвертої вирвався вперед з рахунком 88-85. Потім “Бостон” здійснив ривок 13-2 і за 6:44 до кінця гри перехопив лідерство з рахунком 101-87.

Еван Моблі набрав 33 очки та зробив сім підбирань, що є найкращим показником у його кар’єрі в плей-офф. Маркус Морріс-старший влучив п’ять триочкових і набрав 25 очок.

“Клівленд” розпочинає літо з невизначеності, а майбутнє Мітчелла і тренера Джей Бі Бі Бікерстаффа знаходиться під пильним поглядом публіки.

Мітчелл був усім для “Кавс” у своєму другому постсезоні в Клівленді. У плей-офф він набирав у середньому 29,6 очка, але не зіграв у жодному з двох фінальних матчів.

Завершення кар’єри Мітчелла в Клівленді потенційно може відбутися на тій самій арені TD Garden, де Леброн Джеймс зіграв свою останню гру з “Кавс” перед переходом до Маямі в 2010 році.

Мітчелл має право на підписання продовження контракту, але не виявив жодних ознак того, що він прагне залишитися або покинути Клівленд.

Бікерстафф завершує свій четвертий повний сезон на посаді тренера “Клівленда”. Враховуючи 11 ігор, які він провів після заміни Джона Бейліна в сезоні 2019-20, Бікерстафф двічі виходив у плей-офф.

Як і в 4-й грі без Мітчелла, “Кавс” не відставали від “Селтікс”, використовуючи триочкову зону, реалізувавши 8 з 19 кидків за перші 24 хвилини.

“Клівленд” розпочав другу чверть, реалізувавши 4 з 5 кидків з-за меж штрафного майданчика і вийшов вперед з рахунком 46-40.

Але “Бостон” зібрався і завершив першу половину гри ривком 18-6, щоб піти на перерву з рахунком 58-52.